Wrzesień nad morzem w Wiciu, odkryj u nas cudowną nadbałtycką jesień!

Polskie morze to bardzo popularny kierunek wakacyjny. Z tego względu w sezonie letnim trudno znaleźć na wybrzeżu kameralne, spokojne miejscowości. Wicie, w którym znajduje się nasz ośrodek, to jedna z nielicznych malutkich miejscowości letniskowych, które nawet w wakacje nie są szczególnie zatłoczone. Przyjeżdżają tu ludzie spragnieni ciszy, którzy są zmęczeni zgiełkiem miast i chcą wypocząć na pięknych, dzikich plażach. Wrzesień nad morzem w Wiciu jest szczególnie atrakcyjnym okresem w roku. Koniec lata i wczesna jesień nad Bałtykiem to czas, kiedy pogoda wciąż dopisuje. Jest ciepło i słonecznie, a na ulicach, w lasach i na plażach zupełnie pusto.

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój pobyt nad morzem był niepowtarzalnym doświadczeniem, koniecznie odwiedź nasz ośrodek we wrześniu. Poznasz wówczas zupełnie odmienne od wakacyjnego oblicze polskiego morza i przekonasz się, że wyjazd nad Bałtyk może być niezapomnianym przeżyciem. W całkowitym spokoju i ciszy, jaka panuje tu po letnich wakacjach, można szybko odpocząć i zregenerować siły.

Dlaczego warto przyjechać do Wicia jesienią?

Jesienny urlop w ośrodku LIDO w Wiciu to najlepszy sposób na uniknięcie nadmiernych tłumów. We wrześniu, październiku, a czasem nawet w listopadzie pogoda jest wciąż piękna, a dni słoneczne. Można wtedy rozkoszować się długimi spacerami po pustych plażach, wybrać się na grzybobranie do otaczających Wicie lasów, zorganizować wycieczkę rowerową nadmorskim szlakiem R10, który przebiega przez Wicie, zwiedzać okolicę albo po prostu oddać się błogiemu lenistwu na łonie natury.

Przyjedź do nas, wynajmij jeden z domków letniskowych nad morzem w Wiciu i ciesz się cudownym spokojem oraz dziewiczą naturą. Wrzesień nad morzem w Wiciu to także świetny sposób na podreperowanie zdrowia. O tej porze roku stężenie jodu w morskim aerozolu, który unosi się w powietrzu, jest najwyższe. Odgrywa on bardzo ważną rolę w ludzkim organizmie, gdyż przyczynia się do właściwej pracy tarczycy. Inhalacja jesiennym morskim powietrzem łagodzi objawy alergii i zwiększa odporność. Jesienny wyjazd do Wicia to nie tylko wspaniały wypoczynek, ale również inwestycja w zdrowie przed nadchodzącą zimą.

Domki

Do Państwa dyspozycji jest 14 komfortowych domków z pełnym wyposażeniem, tarasem i balkonem.

 

Plac Zabaw

Z myślą o najmłodszych powstał przestronny plac zabaw z licznymi atrakcjami zarówno dla małych jak i większych dzieci. Na terenie ośrodka Nieodpłatnie udostępniamy rowerki dziecięce i hulajnogi

Internet (wifi)

Na terenie całego Ośrodka dostępny jest darmowy dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej

 

Plaża

 Nasz Ośrodek zlokalizowany jest  w bliskim sąsiedztwie plaży. Od głównego wejścia dzieli nas zaledwie 150m.

 

FishCorner

Miejsce na świeżym powietrzu do przyrządzania świeżych ryb z okolicznych portów lub własnych połowów

 

Parking

 Dla Naszych Gości udostępniamy monitorowany parking na terenie Ośrodka Lido tuż pod samymi domkami. Parking płatny wg. cennika

 

 

przymorzu.plnadmorze.pl

frosch-ferienhaus.demiejsce przyjazne psom

 

 

ikona telefon +48 600 214 215

ikona telefon +48 600 374 203

ikona email biuro@lidowicie.pl

 

Lido Domki letniskowe Wicie,
ul. Wczasowa 3ab
76-150 Darłowo
e-mail: biuro@lidowicie.pl
kom: +48 600 214 215
kom: +48 600 374 203

Dane firmy:
Lido Alicja Hrymniak i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Z. Kossak-Szczuckiej 21A
40-578 Katowice
NIP: 634-269-89-52
Nr konta:  96 1020 4681 0000 1102 0077 5718
Swift: BPKOPLPW
Nr konta IBAN: PL 96 1020 4681 0000 1102 0077 5718

Polityka prywatności