Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy wrzesień to dobry czas na wyjazd nad polskie morze? W tym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przedstawimy zalety spędzenia urlopu w tym miesiącu. Odkryj, dlaczego właśnie wrzesień może okazać się idealnym momentem na wypoczynek! Dzięki naszym podpowiedziom podjęcie decyzji na pewno będzie łatwiejsze.

Korzyści z wyboru września jako miesiąca na wakacje nad morzem

Jednym z głównych atutów wyboru września jako terminu na wypoczynek nad morzem jest mniejsza liczba turystów. Wiele osób decyduje się na urlop w lipcu lub sierpniu, co sprawia, że plaże są zatłoczone, a kolejki do atrakcji turystycznych długie. Wybierając wrzesień, można liczyć na spokojniejsze plaże, co jest szczególnie istotne dla osób ceniących sobie prywatność i spokój.

Kolejnym plusem wyboru września jako miesiąca na wakacje nad morzem są niższe ceny. Po sezonie letnim wiele ośrodków obniża swoje stawki, co sprawia, że wynajem domków nad morzem może być znacznie tańszy. To doskonała okazja dla osób, które chciałyby zaoszczędzić na wakacjach, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z komfortu i atrakcji oferowanych przez ośrodki nadmorskie.

Wrzesień nad morzem to także czas, gdy pogoda nad polskim morzem jest jeszcze stosunkowo łaskawa. Choć dni są już nieco krótsze niż w lipcu czy sierpniu, temperatury utrzymują się na przyjemnym poziomie, a opady deszczu są rzadsze niż w innych miesiącach. Dzięki temu można cieszyć się słonecznymi dniami na plaży i korzystać z atrakcji turystycznych bez obaw o deszcz.

Atrakcje turystyczne dostępne we wrześniu

Warto pamiętać, że większość atrakcji turystycznych nad polskim morzem jest dostępna również we wrześniu. Zarówno parki rozrywki, jak i muzea czy galerie sztuki są otwarte dla turystów, a mniejsza liczba odwiedzających sprawia, że można cieszyć się nimi w spokojniejszej atmosferze.

Ponadto wrzesień to czas, gdy na plażach organizowane są różnorodne wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, festiwale czy pokazy sztucznych ogni. Uczestnicząc w nich, można poznać lokalną kulturę i tradycje oraz miło spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi.

Domki

Do Państwa dyspozycji jest 14 komfortowych domków z pełnym wyposażeniem, tarasem i balkonem.

 

Plac Zabaw

Z myślą o najmłodszych powstał przestronny plac zabaw z licznymi atrakcjami zarówno dla małych jak i większych dzieci. Na terenie ośrodka Nieodpłatnie udostępniamy rowerki dziecięce i hulajnogi

Internet (wifi)

Na terenie całego Ośrodka dostępny jest darmowy dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej

 

Plaża

 Nasz Ośrodek zlokalizowany jest  w bliskim sąsiedztwie plaży. Od głównego wejścia dzieli nas zaledwie 150m.

 

FishCorner

Miejsce na świeżym powietrzu do przyrządzania świeżych ryb z okolicznych portów lub własnych połowów

 

Parking

 Dla Naszych Gości udostępniamy monitorowany parking na terenie Ośrodka Lido tuż pod samymi domkami. Parking płatny wg. cennika

 

 

przymorzu.plnadmorze.pl

frosch-ferienhaus.demiejsce przyjazne psom

 

 

ikona telefon +48 600 214 215

ikona telefon +48 600 374 203

ikona email biuro@lidowicie.pl

 

Lido Domki letniskowe Wicie,
ul. Wczasowa 3ab
76-150 Darłowo
e-mail: biuro@lidowicie.pl
kom: +48 600 214 215
kom: +48 600 374 203

Dane firmy:
Lido Alicja Hrymniak i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Z. Kossak-Szczuckiej 21A
40-578 Katowice
NIP: 634-269-89-52
Nr konta:  96 1020 4681 0000 1102 0077 5718
Swift: BPKOPLPW
Nr konta IBAN: PL 96 1020 4681 0000 1102 0077 5718

Polityka prywatności