Nadmorskie domki wypoczynkowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną spędzić swoje wakacje w spokojnej i przyjaznej atmosferze, oddzielając się od codziennego zgiełku miejskiego. Wybierając taki sposób spędzenia wolnego czasu, można cieszyć się nie tylko bezpośrednim sąsiedztwem morza oraz pięknem dzikiej plaży, ale także korzystać z licznych atrakcji turystycznych znajdujących się w okolicy.

W jakim miejscu nad morzem najszybciej odpoczniesz?

Wybierając się nad morze, warto odwiedzić Wicie. Jest to malownicza miejscowość położona między Darłowem a Jarosławcem. Okolica ta to niewątpliwie jedno z najbardziej klimatycznych miejsc nad polskim morzem, które oferuje wiele atrakcji turystycznych oraz szeroką gamę możliwości spędzenia wolnego czasu. Miejscowość charakteryzuje się rodzinną atmosferą, ciszą i spokojem, a także bliskością morza oraz piaszczystej plaży z malowniczym klifem.

Wicie to również idealna baza wypadowa dla osób pragnących odwiedzić większe nadmorskie kurorty, takie jak Darłówko czy Jarosławiec oraz dla miłośników wycieczek rowerowych, które można zorganizować dzięki malowniczej trasie ciągnącej się wzdłuż wybrzeża. Warto również wybrać się na spacer po wałach ochronnych na mierzei pomiędzy jeziorem Kopań a Bałtykiem oraz odwiedzić liczne szlaki turystyczne prowadzące przez okolicę.

Korzystanie z oferty nadmorskich domków wypoczynkowych daje szansę na intymny kontakt z niezwykłą przyrodą tego regionu oraz cieszenie się jej walorami zdrowotnymi. Świeże powietrze nasycone cennymi aerozolami solankowymi oraz pierwiastkami o działaniu prozdrowotnym, takimi jak jod, ma zbawienny wpływ na zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dzięki temu można naprawdę odpocząć i naładować baterie na cały rok.

Dlaczego warto zdecydować się na urlop w nadmorskich domkach wypoczynkowych?

Urlop spędzony w wynajętym domku to zupełnie inny wymiar odpoczynku. Daje on możliwość zrelaksowania się w intymnej atmosferze i ucieczki od ciągłego hałasu. Komfortowe domki nad morzem w Wiciu to nowoczesne i wygodne zakwaterowanie nad morzem. Są one usytuowane w bliskim sąsiedztwie plaży oraz jeziora Kopań. Dzięki temu każdy może korzystać z uroków plaży oraz atrakcji turystycznych regionu, a także cieszyć się kojącym szumem fal słyszalnym nawet z tarasu swojego domku.

Dodatkowe udogodnienia oferowane przez ośrodek LIDO obejmują między innymi: plac zabaw dla dzieci, fish-corner do smażenia świeżych ryb, stoły pingpongowe oraz rowerki dziecięce i hulajnogi. To wszystko sprawia, że nadmorskie domki wypoczynkowe stanowią doskonały wybór dla osób pragnących spędzić niezapomniane wakacje nad polskim morzem.

Domki

Do Państwa dyspozycji jest 14 komfortowych domków z pełnym wyposażeniem, tarasem i balkonem.

 

Plac Zabaw

Z myślą o najmłodszych powstał przestronny plac zabaw z licznymi atrakcjami zarówno dla małych jak i większych dzieci. Na terenie ośrodka Nieodpłatnie udostępniamy rowerki dziecięce i hulajnogi

Internet (wifi)

Na terenie całego Ośrodka dostępny jest darmowy dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej

 

Plaża

 Nasz Ośrodek zlokalizowany jest  w bliskim sąsiedztwie plaży. Od głównego wejścia dzieli nas zaledwie 150m.

 

FishCorner

Miejsce na świeżym powietrzu do przyrządzania świeżych ryb z okolicznych portów lub własnych połowów

 

Parking

 Dla Naszych Gości udostępniamy monitorowany parking na terenie Ośrodka Lido tuż pod samymi domkami. Parking płatny wg. cennika

 

 

przymorzu.plnadmorze.pl

frosch-ferienhaus.demiejsce przyjazne psom

 

 

ikona telefon +48 600 214 215

ikona telefon +48 600 374 203

ikona email biuro@lidowicie.pl

 

Lido Domki letniskowe Wicie,
ul. Wczasowa 3ab
76-150 Darłowo
e-mail: biuro@lidowicie.pl
kom: +48 600 214 215
kom: +48 600 374 203

Dane firmy:
Lido Alicja Hrymniak i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Z. Kossak-Szczuckiej 21A
40-578 Katowice
NIP: 634-269-89-52
Nr konta:  96 1020 4681 0000 1102 0077 5718
Swift: BPKOPLPW
Nr konta IBAN: PL 96 1020 4681 0000 1102 0077 5718

Polityka prywatności